MINI JE V BRATISLAVE
MINI BOLO V BRATISLAVE

#MINIPOPUPSPACE

_

EUROVEA, BRATISLAVA

_

Get notified about the next update

#VITAJTE V MINI.
MINI V BRATISLAVE

Vo svete, v ktorom vám na všetko stačí jediné kliknutie, sa ľudský kontakt vytráca. A preto vám ponúkame dokonalé miesto pre stretnutie - objavte MINI v Bratislave pri nákupnom centre Eurovea v termíne od 16.-19.09.2018.

ZÁŽITOK S MINI.

Objavte inovácie najnovších modelov MINI. Od zadných svetiel 3-dverového modelu s dizajnom Union Jack, až po rodinný priestor v MINI Countryman, dostupnom aj v hybridnej verzii. Obdivovať môžete aj svetelné projekcie s možnosťou individualizácie, spolu s novou Connectivity aplikáciou, MINI Lifestyle produktmi a množstvom ďalšieho. Vyštartujte na skúšobnú jazdu s vaším obľúbeným MINI.

EŠTE VÄČŠÍ ZÁŽITOK S MINI.

Tu sa dozviete viac o minulosti, prítomnosti aj budúcnosti MINI. Veselé obrázky a fascinujúce zákutia virtuálneho mesta sú iba začiatkom tohto dobrodružstva. Zúčastnite sa rozličných workshopov a tešte sa na stretnutie so zaujímavými osobnosťami ako napríklad Celeste Buckingham. Táto návšteva vám rozhodne bude stáť za to.

ZAŽITE MINI.

BRATISLAVA

16.-19.09.2018

DOWNLOAD PDF
Vitamin Well & YOGO
power joga
Príďte na free lekciu rannej power jogy so skúsenými inštruktormi zo štúdia YOGO a s ambasádormi značky Vitamin Well. O pitný režim bude postarané, tak stačí prísť v jogovom oblečení a užiť si lekciu.


Samuel Chlpek
Ako si pripraviť filtrovanú kávu?

Samuel Chlpek ako vášnivý kávičkár vám ukáže spôsoby ako si aj vy môžete pripraviť kávu napríklad počas cestovania s MINI.


EXIT Model Management
Ako sa stať modelom/modelkou?

Zúčastnite sa castingu EXIT Model Management a stretnite sa s profesionálnymi modelmi Miroslavom Čechom a Yasmine Taty.

Jana Malaga
Aký obsah na Instagrame slovenskí sledovatelia milujú?

Aký obsah na Instragrame najviac baví sledovateľov? Ukázeme si tie najlepšie IG posty slovenských blogeriek a influenceriek, ktoré fungovali v rámci realizácie platených spoluprác za posledných 12 mesiacov. Ukážeme si aký product placement na IG je žiadaný. A otvoríme aj nové témy: aké sú očakávania značiek? Sú ich požiadavky na mieste? Budeme mať aj priestor na otázky a výmenu skúseností.Sladké poobedie s Barebells
Príďte sa dozvedieť viac o tom, ako žiť zdravo a pritom jesť s radosťou, no s menšou dávkou cukru. Ambasádori značky Barebells pre vás pripravili ochutnávku a zaujímavé súťaže.

Celeste Buckingham
Prinášame vám exkluzívnu príležitosť stretnúť sa a porozprávať sa so speváčkou Celeste Buckingham. Celeste je pripravená zodpovedať vaše zvedavé otázky pri šálke chutnej kávy.

Barbora Bakošová,
Jana Slačková, Peter Frolo
Ako si spraviť dokonalú profilovku? Barbora Bakošová a Jana Slačková s fotografom Petrom Frolom vám ukážu tipy a triky ako vyzerať výborne na fotografiách s MINI.

Tešíme sa na vaše fotografie s hashtagom #MINIPOPUPSPACEDiamond´s Roastery
Cupping výberových káv z našej pražiarne

Čo je to cupping a prečo sa robí ? Čo je to výberová káva a aký je rozdieľ v porovnaní s komoditnou? Staňte sa znalcom dobrej kávy za 60 min.


Diamond´s Roastery
Espresso vs Filter

Príprava jedného druhu výberovej kávy (Etiópia Kochere Boji Natural) na dva rôzne spôsoby alebo návod ako si vychutnať naozaj dobrú kávu aj doma.


Vitamin Well & YOGO
power joga
Príďte na free lekciu večernej power jogy so skúsenými inštruktormi zo štúdia YOGO a s ambasádormi značky Vitamin Well. O pitný režim bude postarané, tak stačí prísť v jogovom oblečení a užiť si lekciu.


Fyzioklinik
Fyzioterapia, Rehabilitácia, Ortopédia
Ako si správne nastaviť sedadlo v aute?

Od súkromného medicínskeho centra FYZIO KLINIK sa dozviete viac o ergonomickom nastavení sedadiel v aute.


Cestovanie po Slovensku
Získajte tipy na cestovanie po Slovensku od dvoch mladých ľudí, ktorí vrámci projektu „Cestuj s CEWE“ počas 30 dní zachytávali svoje zážitky na fotoaparát.Team NOCCO
Poznáte švédsku značku funkčných nápojov NOCCO? Jej ambasádori vám poradia správne postupy cvičenia na krátkom workoute a nebude chýbať ani ochutnávka NOCCO nápojov so športovými súťažami. Počas celej akcie bude hrať skvelý DJ Milan Lieskovský z tímu NOCCO.

Are you NOCCO enough?


BOOK YOUR TEST DRIVE
MINI V OBRÁZKOCH

KDE NÁS NÁJDETE?

Nájdete nás na Námestí M.R. Štefánika v areáli nákupného centra Eurovea.